Від 13 березня Книгу запису викликів скасовано!

Від 13 березня Книгу запису викликів скасовано!

13 березня набрав чинності Наказ МОЗ №157, котрим ми вивільнюємо медиків від заповнення непотрібних та застарілих облікових форм. Ці численні талони, форми й журнали були величезним паперовим ярмом, яке забирало найцінніше – час лікарів та пацієнтів.

Одна з багатьох #перемог наказу – ми розпочали перехід до цивілізованої моделі виклику лікарів додому.

Раніше всі звернення пацієнтів до своїх медичних закладів реєструвалися в Книзі запису викликів лікарів додому (№ 031/о) працівниками реєстратури. Потім лікар, як безправний виконавець, мав відзвітувати, що він зробив всі візити за зазначеними викликами в цій книзі. І хоча проблема в пацієнта не завжди потребувала візиту лікаря додому, домовитися про це лікар та пацієнт не могли, бо змушені були спілкуватися через реєстратуру та стрічку в журналі.

Світлина від Уляна Супрун.

Від 13 березня Книгу запису викликів скасовано! Усе звітування про прийоми, проведені лікарем зводиться до 4 цифр на день: загальна кількість звернень дорослих і дітей та кількість відвідувань дорослих та дітей вдома. Ці відомості фіксуються у втричі скороченій формі 039/о.

Коли пацієнти оберуть своїх лікарів та підпишуть з ними декларацію, (кампанія з підписання декларацій з сімейними лікарями, терапевтами та педіатрами починається вже в квітні) вони зможуть напряму приймати рішення про необхідність та формат візиту. Можна буде просто подзвонити до свого лікаря та проконсультуватися телефоном. Таким чином лікар матиме час допомогти більшій кількості пацієнтів і потрапити набагато швидше до тих, кому для лікування терміново потрібен огляд лікаря і хто не в змозі відвідати амбулаторію.

Найважливіше, що лікарі та пацієнти отримають більше можливостей зосередитися на головному – здоров’ї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *